Klej do rzęs Diamond

Klej do rzęs Diamond

Obecnie brak na stanie
59,00 zł
Brutto

Diamond Glue to klej w kolorze głębokiej czerni. Dzięki bardzo szybkiemu procesowi wiązania (około 0,5 sek) praca z  nim jest super szybka i efektywna.

Koszt wysyłki od 11 zł.

 

Diamond Glue to klej w kolorze głębokiej czerni. Dzięki bardzo szybkiemu procesowi wiązania (około 0,5 sek) praca z  nim jest super szybka i efektywna. Nie pozostawia i nie tworzy grudek. Buteleczka kleju Diamond ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu jest niezwykle wygodna w użyciu. Dedykowany jest dla zaawansowanych Stylistek, które cenią szybkość oraz komfort pracy.

Trwałość kleju na rzęsach to 8-10 tygodni.

Sugerowana temperatura pracy: 23°C-28°C

Optymalna wilgotność podczas pracy: 30-40%

Środki ostrożności:

Wstrząsnąć butelkę przed każdym użyciem. Przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Po zakończonej pracy należy dobrze dokręcać nakrętkę, aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem. Podczas aplikacji rzęs na otwartym oku zachować szczególną ostrożność. Klej może powodować alergię, jeśli osoba jest uczulona na składniki w nim zawarte. 

Pojemność: 5g

044-001-KLD
5902659300850
No reviews

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej