Lampa oświetleniowa MultiLumiX Beautica Lashes
Lampa oświetleniowa MultiLumiX
Lampa oświetleniowa MultiLumiX Beautica Lashes
Lampa oświetleniowa MultiLumiX

Lampa oświetleniowa MultiLumiX

Wysyłka do 2 dni roboczych.
1 499,00 zł
Brutto

Lampa oświetleniowa do zabiegów aplikacji rzęs oraz make upu. MultiLumiX to aż 30 różnych ustawień światła, dzięki którym nie tylko doskonale oświetlisz przestrzeń roboczą, ale też wykonasz idealne zdjęcia prac. 

Koszt wysyłki od 11 zł.

 

Lampa oświetleniowa do zabiegów aplikacji rzęs oraz make upu.

MultiLumiX to aż 30 różnych ustawień światła, dzięki którym nie tylko doskonale oświetlisz przestrzeń roboczą, ale też wykonasz idealne zdjęcia prac. 

Lampa ma 2500 lumenów i zakres temperatury 3000 – 6000 kalwinów, co w praktyce oznacza, że można z nią pracować przy bardzo mocnym, ekstremalnie białym lub żółtym świetle.  Temperatury światła można też mieszać, uzyskując optymalne warunki do tego, by nie męczyć wzorku podczas pracy. 

MultiLumiX jest sterowana za pomocą pilota, na którym znajdują się funkcje: „jaśniej”, „ciemniej”, przełącznik światła między barwami, trzy butony, pod którymi możemy zaprogramować 3 najczęściej używane przez nas rodzaje oświetlenia, przycisk łączący z Bluetooth urządzenia zewnętrznego i do wykonania zdjęcia z telefonu/tabletu.

Lampa poza Bluetooth posiada łącze USB, pozwalające ładować telefon podczas zabiegu i dodatkowy uchwyt na telefon, który sprawdzi się idealnie do kręcenia filmów oraz robienia idealnie oświetlonych zdjęć.

 

Produkt objęty gwarancją:  

- 24 miesiące w przypadku zakupu konsumenckiego*  

- 12 miesięcy w pozostałych przypadkach 

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.  

Okres rękojmi: 24 miesiące.  

*Konsument - osoba fizyczna, w tym osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, dokonująca zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

046-001-LMX
5902659305565
No reviews

Zobacz także

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej