Lampa oświetleniowa MultiLumiX Beautica Lashes
Lampa oświetleniowa MultiLumiX Beautica Lashes

Lampa oświetleniowa MultiLumiX

Wysyłka w 2 dni robocze.
1 499,00 zł
Brutto

Lampa oświetleniowa do zabiegów aplikacji rzęs oraz make upu. MultiLumiX to aż 30 różnych ustawień światła, dzięki którym nie tylko doskonale oświetlisz przestrzeń roboczą, ale też wykonasz idealne zdjęcia prac. 

Koszt wysyłki od 11 zł.

Lampa oświetleniowa do zabiegów aplikacji rzęs oraz make upu.

MultiLumiX to aż 30 różnych ustawień światła, dzięki którym nie tylko doskonale oświetlisz przestrzeń roboczą, ale też wykonasz idealne zdjęcia prac. 

Lampa ma 2500 lumenów i zakres temperatury 3000 – 6000 kalwinów, co w praktyce oznacza, że można z nią pracować przy bardzo mocnym, ekstremalnie białym lub żółtym świetle.  Temperatury światła można też mieszać, uzyskując optymalne warunki do tego, by nie męczyć wzorku podczas pracy. 

MultiLumiX jest sterowana za pomocą pilota, na którym znajdują się funkcje: „jaśniej”, „ciemniej”, przełącznik światła między barwami, trzy butony, pod którymi możemy zaprogramować 3 najczęściej używane przez nas rodzaje oświetlenia, przycisk łączący z Bluetooth urządzenia zewnętrznego i do wykonania zdjęcia z telefonu/tabletu.

Lampa poza Bluetooth posiada łącze USB, pozwalające ładować telefon podczas zabiegu i dodatkowy uchwyt na telefon, który sprawdzi się idealnie do kręcenia filmów oraz robienia idealnie oświetlonych zdjęć.

Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej